Азар ја сака ѕвездата на Ливерпул во Реал Мадрид


3 копии

Напаѓачот на Сенегал, Садио Мане, изјави дека без двоумење би го дал златниот медал кој го освои со триумфот на Ливерпул во Лигата на шампионите само да стане ...
| | веќе видена | слични

Головите на Лионел Меси за Барселона или трофеите на фудбалерите на Ливерпул ќе бидат клучни во трката за Златната топка за фудбалер на годината. Ако лани Лука ...
| | веќе видена | слични

Сенегал ќе биде дел од полуфиналето на Африканскиот куп на нации и ќе влезе како фаворит во дуелот со Тунис, но од друга страна пак, во светската јавност ...
| | веќе видена | слични

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 1174 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Азар ја сака ѕвездата на Ливерпул во Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: