Стигна потврда и од Коку: Елмас ќе е важен играч на тимот за следната сезона


2 копии

Македонскиот фудбалски бисер, Елиф Елмас и дефинитивно ги освои симпатиите на новиот тренер на Фенербахче, Филип Коку. Холандскиот стратег во првото опширно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Елиф Елмас има одлична пред-сезона во редовите на Фенербахче, има само пофалн зборови од својот тренер Филип Коку. Како што пренесуваат турските медиуми, ...
| | веќе видена | слични

Македонските фудбалски репрезентативци, Бобан Николов и Елиф Елмас вечерва имаа настапи со своите Мол Види и Фенербахче во квалификациите за пласман во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот секретар за одбрана Џејмс Матис вели дека референдумот на 30 септември е најважното гласање во историјата на македонската нација и дека треба да ...
сите 171 | | | веќе видена

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 158 | | | веќе видена

Претерувањето е дел од нашиот менталитет. Па така, што би рекол мојот пријател Велија, деновиве се претера и со емитувањето изјави на познати јавни личности, ...
сите 113 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 120 | | | веќе видена

Eвроатлантската иднина на државата, актуелните политички случувања во државата, како и претстојниот референдум беа темите на кои денеска претседателот на ...
сите 202 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 12 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стигна потврда и од Коку: Елмас ќе е важен играч на тимот за следната сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: