Манчестер Јунајтед официјално го претстави првото засилување


5 копии
2 копии

Не е тајна дека Арон Ван Бисака е голема желба на Оле Гунар Солскјер, а најновите шпекулации од Англија, кажуваат дека овој 21-годишен фудбалер е многу близу ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед за 55 милиони фунти ќе го купи Арон Ван Бисака од Кристал Палас, со тоа тој ќе стане најскапиот страничен бек во историјата на фудбалот. ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер има намера ова лето да донесе плеада млади фудбалери кои со текот на годините ќе научат што значи да се носи дресот на Манчестер Јунајтед и ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер не го криеше воодушевувањето од ангажманот на талентираниот Даниел Џејмс, но ако оваа операција се реши прилично лесно, управата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, денеска учествуваше во работата на Советот за безбедност, свикан од претседателот на ...
сите 469 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 57 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 169 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски на денешната вонредна прес-конференција, по одлуката на Владата вчера да бидат отворени ...
сите 249 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп денеска изјави дека демонстрантите кои протестираат против смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд, за време на полициското ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед официјално го претстави првото засилување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: