Официјално: Солскјер го доби првото засилување откако стана тренер на Манчестер јунајтед


Даниел Џејмс го комплетираше трансферот од Свонси во Манчестер јунајтед откако потпише пет годишен договор. Англија Јунајтед минатата недела се договори со ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Не е тајна дека Арон Ван Бисака е голема желба на Оле Гунар Солскјер, а најновите шпекулации од Англија, кажуваат дека овој 21-годишен фудбалер е многу близу ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед за 55 милиони фунти ќе го купи Арон Ван Бисака од Кристал Палас, со тоа тој ќе стане најскапиот страничен бек во историјата на фудбалот. ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер има намера ова лето да донесе плеада млади фудбалери кои со текот на годините ќе научат што значи да се носи дресот на Манчестер Јунајтед и ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер не го криеше воодушевувањето од ангажманот на талентираниот Даниел Џејмс, но ако оваа операција се реши прилично лесно, управата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 330 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 166 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
сите 258 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 34 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Солскјер го доби првото засилување откако стана тренер на Манчестер јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: