Беспрекорно елегантна: Принцезата Шарлин во бело покрај принцот Алберт во Монако

Принцезата Шарлин мами воздишки каде и да се појави. 40-годишната шармантна дама заедно со принцот Алберт присуствуваше на доделувањето на Laureus World Sports ...
| | веќе видена | слични

На 25 февруари принцот Филип Караѓорѓевиќ и принцезата Даница станаа родители. Кралскиот пар го претстави пред светот новородениот син Стефан на настан за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кралското семејство Караѓорѓевиќ денеска во Белата сала пред бројните новинари го претстави малиот принц Стефан Караѓорѓевиќ, првенец на принцот Филип и ...
| | веќе видена | слични

 Без разлика дали по нежното лице и раскошните локни или пак по мажествените црти, принцезите и принцовите од реалниот живот наликуваат на оние од бајките. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Нола Исмајлоска-Старова, на својот Фејсбук профил сподели став во однос на референдумот и претстојното гласање во Собранието за ...
сите 90 | | | веќе видена

Синоќешната евакуација на станарите од станбениот блок во ТЦ „Скопјанка“ била предизвикана од валкани пелени за возрасни, кои биле складирани во станот од каде ...
сите 87 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 103 | | | веќе видена

Ако референдумот е успешен и ако мнозинството граѓани се изјаснат „за" дека го поддржуваат сето ова, тогаш ситуацијата е јасна, односно, ако бидат исполнети ...
сите 280 | | | веќе видена

Пред почетокот на продажбата на iPhone XS и XS Plus на мрежата се појавија првите рецензии во кои повеќето се фалат со нови опции од овие уреди, но многумина ...
сите 51 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Беспрекорно елегантна: Принцезата Шарлин во бело покрај принцот Алберт во Монако

Од:
До кого (е-маил):
Порака: