Синот на Бекам положи за кола и доби „ѕвер“

Синот на Дејвид Бекам, Бруклин е вистински среќник што за татко има таква легенда на светскиот фудбал. Бруклин само што го положи возачкиот испит и доби автомобил. И тоа не некоја просечна кола туку вистинска „машина“.
| | веќе видена | слични
3 копии

Најстарото дете во фамилијата на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, се повеќе наликува на својот татко. Младиот убавец на социјалните мрежи го следат преку 8 милиони фанови, и секој ден очекуваат дека тој ќе ги израдува со некоја нова фотографија. Бидејќи самиот се занимава со изработка на фотографии, не му е тешко да им ја исполни желбата. Некогаш самиот е модел, но некогаш и не. Сепак, тинејџерките од целиот свет повеќе преферираат кога малиот Бекам самиот себе си се фотографира. Сликите се уште попривлечни кога тој ги објавува од теретаната во која вежба и поради што е сосема јасно зошто Бруклин е еден од најзодните тинејџери во светот на познатите.
| | веќе видена | слични

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 227 | | | веќе видена

Соопштение од Коалицијата ЗА европска Македонија: Во сабота (22 септември) Коалицијата ЗА европска Македонија ќе одржи повеќе средби со граѓани, трибини и ...
сите 70 | | | веќе видена

По големата победа на Вардар на гостувањето кај Монпелје во првото коло, фановите на социјалните мрежи испратија голем број критики оти МРТВ од оваа сезона ...
сите 160 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 188 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 67 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 93 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Бекам положи за кола и доби „ѕвер“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: