ЖЕЛБА НА НАЈНИСКАТА ЖЕНА ВО МАКЕДОНИЈА: Ништо не сакам само бојлер да не се капам вo корито!


5 копии

Славица Димовска висока само еден метар е најниската жена во Македонија. Живее во општина Чашка. Има 61 година. Dosie .mk беше да ја посети по втор пат. Таа ...
| | веќе видена | слични

Славица Димовска висока само еден метар е најниската жена во Македонија. Живее во општина Чашка. Има 61 година. Dosie.mk беше да ја посети по втор пат. Таа ...
| | веќе видена | слични

Се вика Славица Димовска. Висока е само еден метар со што е најниската жена во Македонија. Живее во општина Чашка. Има 61 година. Dosie.mk беше да ја посети по ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 172 | | | веќе видена

До понеделник ќе се задржи стабилно и топло време, а во вторник ќе настапи промена на времето. Ќе има зголемена облачност со повремен дожд и ќе дува умерен до ...
сите 170 | | | веќе видена

Бев во посета на кичевската населба Ламели. Имаме тешко секојдневие, незнаење на власта и огромна неспособност. Имаме неправда на секој чекор, напиша лидерот ...
сите 171 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 107 | | | веќе видена

Советот за стабилизација и асоцијација денеска во Брисел на петнаесеттиот состанок помеѓу Република Северна Македонија и Европската Унија ги поздрави ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЖЕЛБА НА НАЈНИСКАТА ЖЕНА ВО МАКЕДОНИЈА: Ништо не сакам само бојлер да не се капам вo корито!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: