Мал херој: 5- годишно момче го спасило животот на својата мајка


3 копии

Незапаметен хорор каков што не паметат ни најстарите и најискусни лекари, ја потресе Хрватска и регионот. Како што пишува 24сата.хр, момче чиј идентитет е ...
| | веќе видена | слични

Пред 3 дена голема трагедија го потресе Ваљево, откако 10-годишно момче загина во страшна несреќа. Имено, се работи за малиот Младен Г. кој загинал на лице ...
| | веќе видена | слични
7 копии
5 копии
3 копии

Лицето можен сторител на денешното убиство на Матка, е приведено во полициската станица „Ѓорче Петров“ и се работи на расчитување и документирање на настанот. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Младо момче денеска е усмртено со нож, во тепачка која се случила на влезот на кањонот Матка. Засега не се познати причините поради кои дошло до тепачката. – ...
| | веќе видена | слични

Седумнаесет годишно момче е убиено во инцидент што се случил денеска во излетнилкото место Матка крај Скопје. Убиството го извршило 19-годишно момче, кое по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мал херој: 5- годишно момче го спасило животот на својата мајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: