Exai Website Builder e CMS кој се изработува во Македонија

Речиси една година во земјава работи стартапот Exai Website Builder , којшто развива иновативна технологија за изработка и автоматско одржување на веб ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 140 | | | веќе видена

Прекинат е протестот и блокадата на паркингот на Клинички, а Синдикатот ја продолжува битката за покачувањето на платите и инсистира истото да не биде ...
сите 149 | | | веќе видена

Известувањето за годишното обраќање на шефот на државата веќе е доставено до Собранието на Република Македонија. Ова ќе биде последно обраќање на Иванов како ...
сите 137 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Exai Website Builder e CMS кој се изработува во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: