Карате Премиер лига: Стефановска седма во Ротердам

2 копии

Викендов во Истанбул се додржа 14-тото Балканско првенство за сениори-ки, во дисциплините борби и кати во поединечна и екипна конкуренција. Во конкуренвија на ...
| | веќе видена | слични

Каратистките на Макпетрол продолжуваат со фантастични резултати на меѓународните турнири, па така од изминатиов викенд ни пристигнуваат два одлични резултати ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Договорот за името ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент, според очекувањата на упатените. Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис порача дека иако ...
сите 331 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 367 | | | веќе видена

Киријакос Мицотакис, претседателот на најголемата опозициска партија во Грција „Нова Демократија“ денеска истакна дека во текот на протестите кои вчера беа ...
сите 85 | | | веќе видена

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш има порно видео со Јелена Карлеуша, а пејачката е подготвена да му плати 300 илјади евра за да не го објавува, пишуваат ...
сите 223 | | | веќе видена

Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
сите 342 | | | веќе видена

 Интервентни мерки против загадувањето на воздухот генерално се почитуваат на целата територија на општина Аеродром, покажува вонредниот надзор градилиштата, ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карате Премиер лига: Стефановска седма во Ротердам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: