Македонскиот пејач `ја ќари` натпреварувачката на Гранд

3 копии

Натпреварувачот во „Неки нови клинци“ ги шокирше сите во студиото кога се појави со ликот на директорот на Гранд, Саша Поповиќ. Кандидатот на својата глава го ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот миленик во Ѕвездите на Гранд, Ристе Ристески и оваа сезона се натпреварува во познатото музчико шоу. Откако претходната година немаше среќа, тој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонскиот пејач `ја ќари` натпреварувачката на Гранд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: