Македонски несекојдневни ситуации 107

Со кликање на копчето "Like" над секоја фотографија, гласајте за фотографиите кои најмногу ве насмеаја за да ја избереме најсмешната македонска ситуација за оваа недела. Фотографијата со најмногу "лајкови" ќе влезе во изборот за Најсмешна македонска ситуација за 2012 година. Фотографијата на p!nk! освои најмногу лајкови во минатото издание. Може да ја видите Испратил: Тантур Испратил: Тантур Испратил: Зоко&Зоки Испратил: sh 2 - Македонски Каскадер 90 левел Испратил: Вале - Кофа Скопско + похована даска = Велешко езеро Испратил: Вале Испратил: Дуле Кацески - Собирање пари под мостот на желбите Испратил: Cile65 Испратил: Cile65 Испратил: Cile65 - Македонски јазик и литература
| | веќе видена | слични

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 285 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

Француските медиуми, кои денеска опширно коментираат и прераскажуваат за комеморацијата по повод 100 години од завршувањето на Првата светска војна во Париз и ...
сите 193 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонски несекојдневни ситуации 107

Од:
До кого (е-маил):
Порака: