Изложба на рачно изработен накит на Ивана Димова

3 копии

Oд денеска до 20-ти јули во кафе бар „Шила“ во Охрид ќе биде отворена изложбата на фотографии со наслов „Јас припаѓам тука“. „Припаѓам тука – Што ве инспирира ...
| | веќе видена | слични

Гостиварецот Александар Радически за прв пат се претставува со изложба на свои фотографии пред домашната публика. Вчеравечер во Центарот за култура АСНОМ во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 283 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 123 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Уставниот суд на денешната седница треба да одлучува за уставноста и законитоста на Одлуката за распишување на референдум, донесена од Собранието на Република ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изложба на рачно изработен накит на Ивана Димова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: