Сите гледаа „Дивиот ангел“ како денес изгледа Наталија Ореиро

Ја имаше главната улога во една од најгледаните теленовели емитувани кај нас. Ретко кој пропушташе епизода од хит-серијата „Дивиот ангел“, љубовната приказна ...
| | веќе видена | слични

Жените од Македонија и цел регион лудуваа по него кога се појави во серијата 1001 ноќ, како и Величенствениот. Актерот Халит Ергенч денес изгледа вака.
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

На синоќешното гласање доверба во грчкиот Парламент, Алексис Ципрас со 151 гласа „за“, доби поддршка за неговата влада. Од пратениците, 148 гласаа „против“, а ...
сите 724 | | | веќе видена

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 277 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче вчера соопшти на граѓаните дека заврши увидот на инспекторите од Агенцијата за лекови, во сите места каде биле ...
сите 202 | | | веќе видена

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите гледаа „Дивиот ангел“ како денес изгледа Наталија Ореиро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: