Во Романија тренер фаулираше противнички фудбалер (ВИДЕО)

2 копии

Веќе добро познато е дека фудбалерите знаат да одглумат прекршок со цел да го принудат судијата да го досуди она што тие го посакуваат. Имиџ на фудбалер кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на романскиот второлигаш, Аргеш Питешти, Емил Сандои преку ноќ стана интернет сензација поради еден потег кој го направи на натпреварот против Чиндија ...
| | веќе видена | слични

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 2 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Романија тренер фаулираше противнички фудбалер (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: