Се самоуби Ентони Бордеjн


Славниот американски ТВ готвач и автор на популарната телевизиска серија „Непознати делови“ на Си-Ен-Ен почина на возраст од 61 година. Бoрдеjн се обесил, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Веста за смртта на познатиот кулинар и телевизиски презентер, Ентони Бордејн продолжува да биде актуелна недела по неговата смрт. Одлуката да стави крај на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Веста за смртта на готвачот и кулинарски-патеписец, Ентони Бурден, го шокираше светот. Непосредно откако беше објавена смртта на Бурден, неговите фанови почнаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Ако е вистинита изреката дека сме она што го јадеме, тогаш нема ништо на светов што Антони Бордеин не бил. Биков пенис и овчи јајца, пржен ориз со црви и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 658 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 97 | | | веќе видена

Ирската влада изрази загриженост откако Долниот дом на британскиот парламент синоќа го отфрли предлогот на премиерката, Тереза Меј за брегзит, оценувајќи дека ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се самоуби Ентони Бордеjн

Од:
До кого (е-маил):
Порака: