Магичен завршен концерт на „Соната“


Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Магичен завршен концерт на „Соната“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: