Маалските фраери го нападнаа типот арно ама тој бил боксер и …! Видео!


Каде ако не во Русија да се тепаш со десетина и на сите да им ибеш пиперот е за тоа ставрно треба да си Фраер ипол! Ваква тепачка сигурно не сте гледале! Тејк а лук! Секоја Чест Комито!
| | веќе видена | слични

Останато

И сега, за името е или не е, прашува членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Тони Михајловски, коментирајќи ја видеопораката на франсускиот рпетседател Емануел Макрон, кој ...
| | веќе видена

Нападнат новинарот Љупчо Златев кој денеска на лице место токму од Маврово сакаше да ја информира јавноста за случајот поврзан со викенд куќата на скопскиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Имaме сознанија дека се работи за непријатни измени на Уставот, односно за нови амандмани кои се спремаат за да се измени Уставот, но се кои се кријат од ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маалските фраери го нападнаа типот арно ама тој бил боксер и …! Видео!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: