Како во шпанска серија:Сопругата на Аца Лукас е во врска со Марко Јариќ?


Соња Вуксановиќ се разведува од Аца Лукас поради Марко Јариќ! Сопругата на фолк пејачот веќе некое време се гледа со прославениот кошаркар и затоа решила да ...
| | веќе видена | слични

Во последно време низ српските медиуми се шират гласини дека популарниот пејач Аца Лукас се разведува од својата сопруга Соња, а за додатен сомнеж буди и тоа ...
| | веќе видена | слични

Како што пренесуваат српските портали, фолк-пејачот Аца Лукас деновиве поминува низ вистински пекол. Имено, по одекнувањето на веста дека е приведен од ...
| | веќе видена | слични

Во медиумите денеска одекна веста дека Аца Лукас и сопругата Соња Вуксановиќ се разделени, а таа со месеци наводно имала афера.Соња се гледала со Марко Јариќ, ...
| | веќе видена | слични

Во српските медиуми одекна веста дека Соња Вуксановиќ со месеци наназад го изневерува Аца Лукас со Марко Јариќ. Наводно Соња веќе со месеци е во тајна врска со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во последно време во српските медиуми се шпекулира дека бракот на популарниот пејач Аца Лукас е на стаклени нозе, и дека само прашање е денот кога тој ќе се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Аца Лукас се најде во центарот на вниманието поради претепувањето на фото-репортер. Доколку се докаже дека Аца го претепал репортерот, пејачот ќе биде лишен од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Неподносливиот мирис кој со месеци наназад се шири во Тетово крена на нозе стотици граѓани на градот под Шара. Велат ни се гушат децата – и децата на ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери во ексклузивно интервју за САКАМДАКАЖАМ.МК зборува за главните предизвици во неговата работа во изминативе 3 месеци, ...
сите 43 | | | веќе видена

Северна Кореја ги предупреди САД дека „долеваат масло на огнот“ со заедничките воени вежби со Јужна Кореја, што почнуваат утре. Северна Кореја ги предупреди ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како во шпанска серија:Сопругата на Аца Лукас е во врска со Марко Јариќ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: