Ромелу Лукаку испрати јасна порака до лидерите на Манчестер Јунајтед

Белгискиот напаѓач Ромел Лукаку во последните неколку недели е постојана мета на шпекулации за можно заминување од Манчестер Јунајтед. Лукаку од Евертон пред ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Оле Гунар Солскјер и Манчестер јунајтед се согласиле да го пуштат Ромелу Лукаку да потпише со Интер за 75 милиони фунти, јавува британскиот „Сан“, остварувајќи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се повеќе се шпекулира дека Ромелу Лукаку ќе си замине од редовите на Манчестер Јунајтед во овој преоден рок, а најсериозен кандидат за неговиот потпис е тимот ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на белгискиот национален тим, Робрето Мартинез смета дека Ромелу Лукаку треба да го напушти Манчестер Јунајтед во текот на летото. Според него, тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ денеска организира протестен марш од Обвинителството до Врховниот суд во 18 часот за, како што велат од партијата, да се упати порака за почитување ...
сите 244 | | | веќе видена

Граѓаните кои имаат патни документи од други држави, може да патуваат и да излегуваат од државата со тие пасоши, ова е содржината на телеграмата која од МВР ја ...
сите 183 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 113 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 340 | | | веќе видена

СДСМ како одговорна и демократска партија преку Законот за јавно обвинителство овозможува ослободување на правосудството и создава услови за независно и ...
сите 149 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ромелу Лукаку испрати јасна порака до лидерите на Манчестер Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: