Луј Витон ги претстави `Canvas of the Future` чантите со флексибилни екрани!


Флексибилните екрани навикнавме да ги гледаме само како дел од концептот на смартфоните. Меѓутоа, истите екрани станаа веќе и дел од високата мода. Луксузната ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 231 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 161 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Луј Витон ги претстави `Canvas of the Future` чантите со флексибилни екрани!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: