Пријателите ја убедиле да го промени својот изглед: Кога излегла од салонот не можела да се препознае


Промената на фризурата е значајна промена за секој од нас. Тоа е нешто што веднаш го забележуваме. Оваа девојка излегла од салон во целосно поинакво издание. ...
| | веќе видена | слични

И додека мислите дека сте виделе се на Интернет, вакво нешто сигурно не сте виделе до сега. Овој човек сигурно не беше при здрав разум кога и стави на својата ...
| | веќе видена | слични

Го сметале за недоволно атрактивен за својата девојка, а потоа се одлучил на целосна трансформација (Видео) Брендон и Клер Бел се вистински пример на пар чии ...
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 189 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 185 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена

За тоа што се случува во Грција и кои се шансите Договорот од Преспа да помине во грчкиот парламент, за 1ТВ зборуваше новинарот Фиљос Стангос од Солун, кој е и ...
сите 234 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пријателите ја убедиле да го промени својот изглед: Кога излегла од салонот не можела да се препознае

Од:
До кого (е-маил):
Порака: