Ловрен откри каква порака добил од Клоп


Дејан Ловрен имаше феноменални изданија на мундијалот и со самото тоа ја потврди фантастичната форма со која ја завши кампањата во Ливерпул, но покај тоа што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хрватскиот фудбалер на прес-конференција додека мислеше дека никој не го слуша, зборуваше за девојка, а потоа сфати дека го слушна цел свет. – Ја гледаш онаа ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи се појави урнебесна снимка од хрватските фудбалери од една прес конференција за медиумуте на Светското првенство во Русија. Хрватските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интересно видео го привлече внимението на хрватската јавност во кое дефанзивците на „коцкестите", Ловрен и Врсаљко говорат меѓу себе за време на прес ...
| | веќе видена | слични

По неверојатниот пречек на сите играчи во Загреб, тие тргнаа на уште еден пречек и тоа во своите градови. Така и Дејан Ловрен отиде да ги поздрави навивачите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На твитер кружи едно ужасно забавно видео од прес-конференција на хрватските репрезентативци која е одржана пред десетина дена во Сочи, но се чини дека овој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 73 | | | веќе видена

Пет лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа на три возила што денеска околу 12:30 часот се случила на регионалниот пат Желино-Групчин, ...
сите 196 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 110 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Обединетите нации Антонио Гутереш изјави дека принципот на мултикултуризам е на удар, посебно сега, кога е најпотребен. Во обраќањето ...
сите 71 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Калишкиот манастирски комплекс го сочинуваат четири светилишта, две пештерски цркви посветени на Богородица и Атанасиј Велики и уште две цркви едната посветена ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ловрен откри каква порака добил од Клоп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: