Отсега, кога ќе ти кажат дека имаш глава како лубеница е комплимент… Значи убава си како Лила! (ФОТО)

Лила е чудо на природата... Ја има секаде... И кај што треба да биде и каде што најмалку ја очекуваш. Нема продаван производ без Лила да го рекламира... ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојкоска ја отвори летната сезона во различни модели на костими за капење. Како едно од заштитните лица на ...
| | веќе видена | слични

Во екот на летната сезона, Македонците ги спакуваа куферите и се упатија кон Грција. На Граница има колони воизла и се чека околу половина час. Фото: ПРЕС24 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во повикот, нашите државјани кои се на привремена работа или престој во соодветната држава се информираат дека на 12 април ќе се одржат предвремени избори и ...
сите 499 | | | веќе видена

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 342 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Трајко Вељановски денеска од собраниската говорница запраша како може заменик министер за локална самоуправа да го брани ...
сите 274 | | | веќе видена

Утре во 9:00 часот на моја иницијатива, во Обвинителството за борба против организиран криминал и корупција, ќе остварам средба со Вилма Русковска. Целта на ...
сите 158 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 370 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев, во интервју за гостиварската телевизија „Глоби“, одговораше на повеќе прашања во врска со правосудството, усвојувањето на ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отсега, кога ќе ти кажат дека имаш глава како лубеница е комплимент… Значи убава си како Лила! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: