Лоши навики од кои треба да се ослободите пред да наполните 30 години

 Колку повеќе се приближувате до 30-от роденден толку е поверојатно дека веќе се имате ослободено од голем дел навики кои ви го труеле животот. Сепак, никогаш ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според републичкиот јавен обвинител Љибомир Јовески, кој се повикува на Законот за јавното обвинителство, во ваков случај треба да реагира Советот на јавни ...
сите 761 | | | веќе видена

Дали само со одлучна и сеопфатна акција и истрага може да се врати довербата во институциите и во неопходноста за градење на правна држава? Ова прашање повеќе ...
сите 450 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лоши навики од кои треба да се ослободите пред да наполните 30 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: