Лопез не ја интересираат трачеви, пејачката објави слики од запросувањето

Американската латино актерка и пејачка Џенифер Лопез вели дека не ја интересираат трачевите кои изминатиот период беа пуштени во јавноста за тоа дека нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Обама им ја честита свршувачката на Џј Ло и на Родригез и им посака најубави желби. ,,Џенифер и Алекс, Мишел и јас би сакале да ви ја честитаме свршувачката. ...
| | веќе видена | слични

Instagram или реалност? Што одбирате вие? Иако е идол на многу жени поради нејзиниот изглед, фотографијата што е објавена докажува дека ниту Џенифер Лопез не е ...
| | веќе видена | слични

Џесика Кансеко воедно одговорила на тврдењата на својот поранешен сопруг Хозе Кансеко и открила дали спиела со Алекс Родригез. Поранешниот бејзбол играч, Хозе ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата често објавува фотографии на своето фит тело на социјалните мрежи, но во реалноста работие не стојат баш исто. Џенифер Лопез е фотографирана на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката и пејачка Џенифер Лопез беше на седмото небо, кога нејзиниот партнер, Алекс Родригез, ја побара за жена на одмор, а прекрасните вести веднаш им ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 790 | | | веќе видена

Утре со почеток во 17:30 Веспрем го пречекува Вардар во петтиот натпревар од Лигата на шампионите. Во најавата за мечот на Твитер во која тимот од Унгарија ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лопез не ја интересираат трачеви, пејачката објави слики од запросувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: