Марсело ја коментираше одлуката на Лопетеги да го извади од игра уште во 60. минута против Џирона


Бразилецот се најде во чудна ситуација за него на гостувањето на Реал Мадрид кај Џирона, откако Лопетеги се реши да го повлече од игра уште во 60. минута од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
11 копии
2 копии

Реал Мадрид стартуваше со перфектни „три од три“ во новата сезона во шпанската Примера, па тоа секако е добра увертира и одличен предзнак за сработената работа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ѕвездата на Барселона, Лео Меси за прв пат излезе со коментар за преселбата на Криситјано Роналдо во Јувентус, вели дека не го очекувал трансферот и дадава ...
| | веќе видена | слични

Лео Меси вели дека не очекува Кристијано Роналдо да се пресели во Јувентус и верува дека Реал Мадрид сега е посбал без ЦР7 во своите редови.Ривалството помеѓу ...
| | веќе видена | слични

Повеќе ништо нема да биде исто на Пиринеите. После скоро 10 години нема да видиме судар помеѓу Кристиано Роналдо и Лионел Меси. Португалецот ќе се обиде на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 225 | | | веќе видена

Референдумот е за преименување во Северна Македонија, за Спогодбата со Грција, за промена на Уставот, нема гаранција за членство во ЕУ... Му благодариме на ...
сите 44 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 71 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсело ја коментираше одлуката на Лопетеги да го извади од игра уште во 60. минута против Џирона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: