Гест за почит, Роналдо со поддршка за Дибала (ФОТО)


За карактерот и работните навики на Кристиано Роналдо не треба да се трошат зборови. Благодарение на напорната работи Роналдо е она што е денес – еден од ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Јувентус вчеравечер запишаа рутинска победа во натпреварот од 24-тото коло во Серија А против аутсајдерот Фросиноне. Откако во минатото коло на ...
| | веќе видена | слични

Мајката на Кристијано Роналдо, Долорес Авеиро откри дека се бори за живот откако ѝ се вратил ракот на дојките. "Ми ја оперираа и другата дојка во Мадрид, бев ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Поранешниот легендарен фудбалер на Јувентус, Алесандро Дел Пјеро се пошегува на сметка на Кристијано Роналдо веднаш по победата на „Бјанконерите“ против ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 563 | | | веќе видена

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 147 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гест за почит, Роналдо со поддршка за Дибала (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: