Љубовта цвета: Кајли и Тревис не ги пуштија рацете еден од друг на црвениот тепих

Кајли Џенер и Тревис Скот на синоќешните Греми награди беа еден од највпечатливите и најдобро облечените парови. Иако доцнеле за официјалното фотографирање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тони Брекстон никогаш не се плашела да ја покаже својата фигура која пркоси на нејзините години, а завчера на доделувањето на Греми наградите покажа повеќе ...
| | веќе видена | слични

Тони Брекстон која во 90-тите го достигна самиот врв со познатата песна “Unbreak My Heart” ги привлекла сите погледи на црвениот тепих на 61-вото доделување на ...
| | веќе видена | слични

Додека цела Америка ги пратеше доделувањата на Греми наградите, во Ројал Алберт Хал во Лондон се одржа доделувањето на филмските награди BAFTA. Познатите дами ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 145 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубовта цвета: Кајли и Тревис не ги пуштија рацете еден од друг на црвениот тепих

Од:
До кого (е-маил):
Порака: