Љубовна колекција од Parfois – кул модни додатоци

 Флуоресцентните бои повторно се враќаат во мода на голема врата. Трендот го дочекаа со отворени раце „уличните“ брендови како Зара, но и престижните модни ...
| | веќе видена | слични

Иако сè уште зимата е во полн ек, време е да почнеме полека да се подготвуваме за најубавото годишно време и да подготвиме кул парчиња во кои ќе блеснеме. Во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубовна колекција од Parfois – кул модни додатоци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: