Дневен хороскоп за петок, 24.08.2018:Ова не е добро време за емоциите, па додека чекаме подобри денови за љубов, направете го тоа и во други области

Уште еден голем ден пред нас, Сонцето е во тригон со Уран и дава шанса за ненадеен успех, и денес ќе има многу насмеани лица.Исто така тука е и Сатурн кој ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии

Секој месец за некого е нова надеж дека ќе ја сретне вистинската љубов, за друг пак уште повеќе уживање во тоа што го имаат…емоции, чувства, треперења на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овните пленат со насмевките, Биковите се колебливи, Лавовите ја губат доминантноста, Шкорпиите се обидуваат да се наметнат. Ова е хороскопот за 31 август. Овен ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Каде и да појдете, ќе се најдете себе си во подобро друштво. Би можеле храбро да се впуштите во некоја битка, бркајќи ги своите повисоки цели. Чудно, но ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Имате несогласувања со вашиот соработник. Не се противете туку седнете и размислете што тој ви кажува. Ќе се појави некоја личност која ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 282 | | | веќе видена

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 404 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 490 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за петок, 24.08.2018:Ова не е добро време за емоциите, па додека чекаме подобри денови за љубов, направете го тоа и во други области

Од:
До кого (е-маил):
Порака: