Фановите зачудени за последниот настап: Македонската кандидатка ги напушти „Ѕвездите на Гранд?“


Секоја сабота на Канал 5 телевизија имате можност да го гледате регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде што може да видите и македонски кандидати ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот натпреварувач на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ Огнен Здравовски, гостуваше во специјалноата емисија на Гранд, каде гостуваше заедно со познати ...
| | веќе видена | слични

Во саботното издание на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд" Ивона Јовановиќ ги отпеја „Тако лако" од Џенан Лончаревиќ и „Ти ме не волиш„ од „Негатив". Нејзината ...
| | веќе видена | слични

Останато

„И аболицираниот Зоран Заев и министерот за прогон и терор Оливер Спасовски добро знаеја дека Никола Груевски не се крие во штабот на ВМРО-ДПМНЕ и сепак ...
сите 120 | | | веќе видена

Неколкуте поранешни членови на ВМРО-ДПМНЕ кои беа исклучени после случувањата во Собранието и прифаќањето на уставните измени, за ТВ21 рекоа дека последните ...
сите 53 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 260 | | | веќе видена

Адвокатот Александар Тортевски во емисијата Топ Тема на телевизија Телма, истакна дека обвинението против поранешниот премиер Никола Груевски во случајот ...
сите 205 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите зачудени за последниот настап: Македонската кандидатка ги напушти „Ѕвездите на Гранд?“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: