Ја обвинил жена му дека има љубовник и ја нападнал додека спиела


7 копии

Сопругот ѝ се нафрлил на сопругата со тупаници додека спиела во семејниот дом обвинувајќи ја за наводна љубовна врска. А.Д.(37) од Скопје пријавила дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
3 копии

Останато

Жестока дебата помеѓу власта и опозицијата околу уставните измени во Собрание. Премиерот Заев побара да се подаде рака за помирување, бидејќи според него сега ...
сите 94 | | | веќе видена

Инвестициите за изградба и реконструкција на училишта и студентски домови и дел од македонските универзитети се меѓу најголемите губитници во сферата на ...
сите 124 | | | веќе видена

За „Дерби“ од Ереван, Александар Табаковски Горан Пандев е на чекор од постигнување голем јубилеј од 100 настапи за сениорската репрезентација на Македонија, а ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја обвинил жена му дека има љубовник и ја нападнал додека спиела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: