„Љубојна“ снима ново видео за „Севдо ле“


Хардкор-метал бендот од Скопје „Шорт-фјуз хироу“ (Short Fuse Hero) ќе настапи како предгрупа на концертот на бразилско-американската метал-четворка „Соулфлај“, ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Не можам да го чувам мандатот во фиока и морам да го доделам во рок од десет дена од верификувањето на мандатите на пратениците. Aко лидерот на СДСМ, Зоран ...
сите 551 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 77 | | | веќе видена

Русија е првата земја во светот која регистрираше вакцина против корона вирусот. Цената на руската вакцина на меѓународниот пазар ќе биде најмалку 10 долари за ...
сите 352 | | | веќе видена

Пропаѓањето на Еуростандард банката е огромен скандал и неуспех на македонската Влада, под директен ризик со пропаста на банката се 55 илјади граѓани кои ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Љубојна“ снима ново видео за „Севдо ле“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: