Линекер со интересна реакција за понудата на Челси за Игуаин (Фото)

Гери Линекер секогаш предизвикува внимание со своите реакции за фудбалските актуелности, а денеска тоа се случи откако коментираше една трансфер шпекулација. ...
| | веќе видена | слични

Се поголема и поголема е активноста на екипите на трансфер пазарот, па само минатата седмица „трансфермаркет“ забележи 2004 официјални трансфери на кои вкупно ...
| | веќе видена | слични

Милан ова лето е вистинска сензација на трансфер пазарот, тие досега имаат потрошени вистинско богатство на нови играчи, но не планираат да застанат само на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Околу половина милион евра е долгот на Македонија за членство во меѓународните организации што не го плаќала претходната влада изминатите години и поради кој ...
| | веќе видена | слични

По серијата импресивни трансфер потези и сензациоланиот ангажман на Леонардо Бонучи, првите луѓе на Милан не планираат да земат здив во преодниот рок во обидот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува „Газета дело Спорт“, Милан е подхготвен д аму понуди на Шпанецот плата од 10 милиони евра годишно и на тој начин да го направи најплатен ...
| | веќе видена | слични

Ребалансот за буџетот е пред пратениците. Од денеска стартува собраниската расправа за прекроената државна каса. Опозициската ВМРО-ДПМНЕ поднесе 1.000 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Линекер со интересна реакција за понудата на Челси за Игуаин (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: