Линдзи Лохан ја преболе Саманта Рос и си најде дечко?

Актерката Линдзи Лохан, која од неодамна е слободна и ја отслужи својата казна со куќен притвор оваа недела е видена во друштво со Спенсер Фалс. Се шушка дека парот е во врска, а Линдзи таа информиција сеуште ја нема потврдени а ни демантирано. Линдзи долго по прекинувањето со Саманта Рос посочубаше дека многу и недостасувала поранешната девојка, а пред неколку месеци купи куќа одма до нејзината иако Саманта е во среќна врска со друга девојка. Според пишувањето на американските медиуми кои ја снимија со Спенсер, парот запознал заеднички пријател фотограф Тајлер Шилдс.
| | веќе видена | слични

Линдзи Лохан ја преболи бившата девојка. Актерката, која до неодамна беше во куќен притвор, поради кражба на златна огрлица и прекршување на условната слобода, конечно одлучила да го остави минатото зад себе. Иако долго време по раскинувањето со диџеј иконата Саманта Ронсон, потенцираше дека ексдевојката многу и недостига, па дури и купи куќа во нејзиното содедство, сега дефинитивно кренала раце од жените. Овој пат пленот на Линдзи е претставник на посилниот пол. Пред само неколку дена, актерката била видена во друштво со Спенсер Фалс. Низ холивудските кулоари веќе се шушка дека се во врска, а Лохан за медиумите информацијата ниту ја потврдила, ниту ја демантирала. Двојката наводно се запознала преку заедничкиот пријател, фотографот Тајлер Шиелдс.
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 199 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 216 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 124 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Линдзи Лохан ја преболе Саманта Рос и си најде дечко?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: