Претставници на Барса уловени на „Џузепе Меаца“: Прво скенирање на посакуваното засилување (Фото)


Играчите на Интер им приредија нов непријатен шок на своите навивачи оваа вечер во Милано, откако фаворизираниот калчолигаш претрпе минимален пораз од 0:1 од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Репрезентацијата на Србија вчера ремизираше против Германија. За нашите соседи стрелец на голот беше Лука Јовиќ кој игра фантастична сезона. Од поодамна Јовиќ ...
| | веќе видена | слични

Реномираниот британски медиум „Гардијан“ најави дека Барселона во наредните недели ќе ја испрати официјалната понуда за Лука Јовиќ. Според информациите на овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на Барселона ќе се обиде во летниот преоден рок да го освежи својот напад. Многу фудбалери се поврзуваат со каталонскиот великан, а пред сите е ...
| | веќе видена | слични

Младиот напаѓач на Ајнтрахт Франкфурт, Лука Јовиќ игра фантастично оваа сезона, а во 24 натпревари во Бундеслигата постигна 15 гола и 7 во на Лига Европа. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

– Македонија и Албанија ги исполнија клучните критериуми што ги постави ЕУ спроведувајќи комплексни домашни реформи. Дополнително, Северна Македонија го склучи ...
сите 694 | | | веќе видена

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева по четири дена болничко лекување во клиниката „Жан Митрев“ денеска треба да биде вратена во притвор во ...
сите 361 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 58 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 199 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претставници на Барса уловени на „Џузепе Меаца“: Прво скенирање на посакуваното засилување (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: