Барди се одлучи за Леванте


2 копии
2 копии
2 копии

Шпанските медиуми на големо најавија дека само прашање на време е кога Енис Барди ќе биде претставен како ново засилување на Леванте, а ова попладне клубот од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барди се одлучи за Леванте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: