ВИСОКИ ШТИКЛИ И ЦРНИ ЧОРАПИ: Оваа скопјанка ќе ви го направи денот уште поубав (ФОТО)

Таа со својот атрактивен изглед ќе ве натера да ја погледнете повеќе пати Да се биде машко во Скопје и притоа да останете рамнодушни на толку многу убави и згодни девојки, очигледно е најтешката задача. Речиси на секој агол во градот може да налетате на девојки кои со својот изглед или стил ќе го привлечат вашето внимание. Пример за тоа е и оваа девојка, која со својот сексапилен изглед успеа да го „купи“ нашето внимание. ИЗОШТРЕТЕ ГО ВИДОТ: Оваа скопјанка има нешто да ви покаже
| | веќе видена | слични

Нејзиниот изглед ќе го привлече и вашето внимание Покрај многуте сообраќајни предупредувања во нашата метропола, очигледно е дека треба да биде поставена сигнализација што ќе ги предупредува учесниците во сообраќајот дека на тротоарите се движат згодни и убави девојки . Токму таков пример е и оваа преубава девојка, која нашиот фоторепортер ја начека во централното градско подрачје во Скопје. Погледнете: СКОПЈЕ: Момците ја измеркаа оваа девојка од глава до петици
| | веќе видена | слични
4 копии

Иван Ивановиќ веќе некое време ужива во љубовна врска со 12 години помладата девојка Ања Петровиќ. Популарниот водител со месеци ја криеше врската од јавноста, а сега откри зошто нивните заеднички фотографии се пронајдени во медиумите. Кога медиумите дознаа за врската започнаа приказните дека сме пред свадба и редовно се гледаме со нејзните родители.Ништо не е вистина. Јас нејзините родители уште не ги запознав. Имам девојка, знаете како се вика, тоа е тоа, изјави Иван за магазинот Стори.
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерот на Јувентус, Бразилецот Дани Алвеш, е главна тема во Италија, но не поради поразот во финалето во Лигата на шампиони од екипата на Реал (М) со 4:1, туку поради неговата сексапилна девојка Јоана Санц. Тие секојдневно ги полнат весниците со своите љубовни приказни Алвеш постојано прикачува слики од својата девојка на социјалните мрежи, што покажува дека одлично му оди на љубовен план, но истовремено ги „пали" фановите со газето на својата сакана. Инаку згодната манекенка е десет години помлада од десниот бек на „Старата дама", но по се изгледа искусниот „мачор" е одличен ловец на згодни девојки. Фановите на Јувентус имаат посебна чест што нивниот фудбалер ги части со врели фотки на кои имун не може никој да остане.
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 97 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 86 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 128 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИСОКИ ШТИКЛИ И ЦРНИ ЧОРАПИ: Оваа скопјанка ќе ви го направи денот уште поубав (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: