Лепа Брена прозборе за аферата на Карлеуша: „Од нејзина страна сум, нема убиено некого!“


Лепа Брена која во моментов се одмара на Бора Бора конечно се огласи во јавноста и ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш притоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Лепа Брена овие денови е на одмор на луксузната дестинација Бора Бора заедно со семејството. Оттаму пејачката редовно ги почестува фановите со ...
| | веќе видена | слични

Помладиот син на балканската ѕвезда Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ, веќе подолг период се бори со вишокот килограми, а сега конечно вели дека може да се пофали ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Помладиот сина на Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ пред две години реши да ослабне. Ја смени исхраната, почна да тренира, а сега се видливи и резултатите кои се ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Лепа Брена во нејзин стил одлучи да им порача јасна и моќна порака на сите мажи кои ги изневеруваат своите жени со помлади девојки. -Порака ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена без влакна на јазикот одлучи да ги искритикува мажите кои ги изневеруваат сопрругите со помлади жени, а тоа го направи на себе својствен начин. ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена заедно со своето семејство е на одмор на Бора Бора каде наредните денови ќе се одмара од работните ангажмани кој ја чекаат во следниот период. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што веќе најавивме, од утре па во текот на следниот период територијата на нашата држава ќе биде пов влијание на возок воздушен притисок (антициклон) кој ...
сите 203 | | | веќе видена

Само претседателот на државата Ѓорге Иванов не го испочитува рокот за промена на името на дигитални записи, логoа, меморандуми, електронски комуникации, ...
сите 278 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 154 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 239 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 251 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 122 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп вечерва прогласи вонредна состојба за да добие пристап до милијарди долари за изградба на ѕид долж границата меѓу САД и ...
сите 90 | | | веќе видена

Десерт кој ќе го обожавате! 2 јајца 1 чаша шеќер 1 чаша млеко 1 чаша мелени бисквити 50 гр чоколадо 60 гр путер 1 кесичка прашок за печиво 1 чаша брашно 1 чаша ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена прозборе за аферата на Карлеуша: „Од нејзина страна сум, нема убиено некого!“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: