ЛЕКЦИЈА: Моќта на татковиот бакнеж!

Еден бакнеж? Дал да плачам ил да пеам? Штом те видам? Кои се вашите омилени евергрини? Во Јавна Соба ги пееме заедно со Ретро Рингтонс, и во новата година. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛЕКЦИЈА: Моќта на татковиот бакнеж!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: