Легендата на Челзи фаворит за наследник на Сари


Маурицио Сари се наоѓа под сериозен притисок и неговото место на клупата на Челси е значително доведено во прашање по поразот од Манчестер Јунајтед во ФА ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на Челзи, Маурицио Сари, изјави дека тимот одиграл добро прво полувреме во осминафиналето од ФА Купот против Манчестер јунајтед, но и покрај тоа е ...
| | веќе видена | слични

Маурицио Сари имаше одличен старт со тимот на Челзи, но во последно време поради лошите резултати на клубот се најде под притисок од јавноста, а тој притисок ...
| | веќе видена | слични

Челзи вчеравечер на својот „Стенфорд Бриџ“ беше елиминиран од ФА Купот од страна големиот ривал Манчестер Јунајтед. Манчестер Јунајтед славеше со 0:2, а ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Челси, Маурицио Сари вели дека не го интересираат скандирањата на фановите, и посочи дека неговиот тим немал среќа во поразот од Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Челси полека го губат трпението со Маурицио Сари, при поразот од Манчестер јунајтед во ФА Купот од трибините беа упатени неколку различни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер сити се пласираше во четврт-финалето на англискиот ФА куп, откако никогаш полесно не стигнал до 2:0 победа на „Стемфорд бриџ“ за уште повеќе да го ...
| | веќе видена | слични

Многумина се прашуваа каков ќе биде одговорот на Манчестер Јунајтед по првиот пораз кој го претрпе во ерата на Оле Гунар Солскјер, а оваа вечер цела англиска и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер јунајтед со 2-0 го доби големото дерби против Челси и се пласираше во четвртфиналето од ФА Купот.Интересно дерби се одигра на Стемфорд Бриџ, особено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 563 | | | веќе видена

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 147 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендата на Челзи фаворит за наследник на Сари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: