Трофеите на Бекер продадени за над 680.000 фунти

5 копии

Легендарниот тенисер никако да ги исплати долговите. Борис Бекер се најде во сериозни проблеми. Германската легенда поради огромните долгови мораше да прогласи ...
| | веќе видена | слични

Познатиот поранешен тенисер Борис Бекер (51) се заљуби во Лајла Пауел (31). Кај убавицата, на прв поглед, нема ништо чудно. Но, таа е копија на неговите ...
| | веќе видена | слични

За нивната врска се "шушка" веќе со месеци, откако во март биле видени во еден лондонски ресторан. Бекер не сакал јавно да зборува за 20 години помладата ...
| | веќе видена | слични

Борис Бекер вчера првпат во јавноста ја претстави својата нова избраничка Лајла Павел, а парот беше фотографиран на Вимблдон, четири месеци откако нивните ...
| | веќе видена | слични

Славниот поранешен тенисерски ас, 51-годишниот Борис Бекер, е во нова љубовна врска со 31-годишната Лајла Пауел. Она што е симптоматично и интригантно е дека и ...
| | веќе видена | слични

Популарниот германски тенисер и поранешен тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер, првпат се појави во јавноста со својата нова девојка - манекенката Лајла Павел. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 207 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 135 | | | веќе видена

Новиот британски амбасадор во САД мора да биде најдобра личност за долгорочните интереси на односите меѓу двете земји, изјави во четвртокот министерот за ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трофеите на Бекер продадени за над 680.000 фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: