Легенда на Интер: Конте е обоен во „црно-бела“ боја, Икарди би бил идеален за…

Интер се уште не ја завршил сезоната во која веројатно ќе обезбеди место во Лигата на шампионите, а медиумите шпекулираат за иднината на Лучијано Спалети и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лучијано Спалети е на прагот да го одведе Интер во Лигата на шампионите, но неговата тренерска позиција на „Џузепе Меаца“ не е сигурна. Медиумите на Апенините ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Интер е на добар пат да обезбеди пласман во Лигата на шампионите и во наредната сезона, но и покрај тоа сега како и во изминативе месеци има многу ...
| | веќе видена | слични

Италијанските медиуми пред неколку дена објавија дека Антонио Конте од наредната сезона сигурно ќе го предводи Интер. Конте е една година без работа откако ...
| | веќе видена | слични

Интер вчера на свој терен со головите на Политано и Перишиќ го совлада Киево и одново се врати на третата позиција. Сепак, Спалети одново ги критикуваше ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Интер, Лучано Спалети ги прокоментира гласините за неговата иднина и најавите дека Антонио Конте ќе го наследни на кормилото, вели дека сториите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 169 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 72 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легенда на Интер: Конте е обоен во „црно-бела“ боја, Икарди би бил идеален за…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: