(ФОТО) Лејди Гага снимила експлицитни фотографии: Позирала скроз гола!

Расел Линец, кој најмногу се занимава со снимање експлицитни пози и стајлинг, , и омилен фотограф Ким Кардашијан, ги снимил разголените фотографии на Гага По ...
| | веќе видена | слични

75-от Филмски фестивал во Венеција ги собра познатите личности. Во центар на внимание била американската пеачка Леди Гага, која игра во филмот "Ѕвездата е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарската Влада го одобри Протоколот за НАТО, односно приклучувањето на Република Северна Македонија кон Алијансата, што беше потпишан од земјите членки на 6 ...
сите 160 | | | веќе видена

Високи функционери на НАТО велат дека во текот на денешниот ден очекуваат да пристигне дописот од официјално Скопје, дека уставните измени, направени во ...
сите 144 | | | веќе видена

Првите мечеви од осмина финалето на Лигата на шампионите во кои се среќаваат Манчестер Јунајтед - Пари Сен Жермен и Рома - Порто почнаа со оддавање почит на ...
сите 136 | | | веќе видена

Процедурата за влез во НАТО сѐ уште не е завршена, па оттаму и кревањето на знамето НАТО е лажирање на стварноста, смета професорката Гордана Силјановска која ...
сите 57 | | | веќе видена

 Највисокото раководство на социјалдемократите синоќа одлучи дека сега не е време за вонредни избори и го отфрлија барањето на опозицијата за изборно ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Лејди Гага снимила експлицитни фотографии: Позирала скроз гола!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: