Леброн ќе почека за враќање на терен

3 копии

Поранешниот НБА шампион, Лос Анџелес Лејкерс издаде ново соопштение, известување околу повредата на нивниот најдобар кошаркар Леброн Џејмс. Леброн се повреди ...
| | веќе видена | слични

Тимот на Лос Анџелес Лејкерс не се снаоѓа без повредениот Леброн Џејмс и во шесте натпревари без него успеа да забележи само една победа. Последниот пораз на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Искусниот американски стратег, Том Тибодо повеќе не е предводник на составот на Минесота Тимбервулвс. Оваа неочекувана информација ја објавија најреномираните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 404 | | | веќе видена

Европските медиуми ја пренесуваат информацијата на “Дејли Телеграф“ утрово дека британската премиерка, Тереза Меј, ја разгледува можноста за измени на ...
сите 402 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леброн ќе почека за враќање на терен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: