Зидан навива за Олимпик Марсеј: Израснав со тој клуб


8 копии
3 копии

Деветгодишниот Јане кој боледува од спинална мускулна атрофија денеска во Лион играше фудбал со фудбалските ѕвезди Луис Фиго и Ерик Абидал. Тој во Лион замина ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот претставник во Лига Европа влезе кога не успеа да ја мине групата во Лигата на шампионите. Ова за Атлетико ќе биде трето финале во Лига Европа од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии

- Не очекува многу тежок натпревар со ривал кој оваа сезона многу напредуваше. Имаат тренер кој знае како да искористи многу опции во тимот, многу се опасни во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пред една недела, на 14-ти мај, поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски кажа дека постоеле најави и медиумски натписи во кои се тврдело ...
сите 164 | | | веќе видена

Ослободителната пресуда на премиерот Заев за „Поткуп“ е донесена под политички притисок на власта, обвини ВМРО- ДПМНЕ. За партијата со денешната пресуда на ...
сите 210 | | | веќе видена

Со сегашните цени на горивата, транспортерите работат на работ на рентабилноста, поради што има опасност да се затворат некои од малите фирми Растот на цената ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зидан навива за Олимпик Марсеј: Израснав со тој клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: