Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра


4 копии
6 копии

Францускиот претседател Франсоа Макрон изјави дека се надева оти претседателот на САД, Доналд Трамп нема да ја повлече својата земја од париската спогодба за ...
| | веќе видена | слични

– Трамп ми кажа дека ќе се обиде да пронајде решение следниве месеци, го цитира Макрон, неделникот „Журнал ди диманш“, во денешното издание. Според францускиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Почесен гостин на церемонијата беше американскиот претседател Доналд Трамп. Тој заедно со претседателот на Франција, Емануел Макрон се ракуваа цели 29 секунди.
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
повеќе

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лажна сметка од вечерата меѓу Макрон и Трамп од 82.000 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: