Лазаров изненаден од Исланд: Ме загрижува една работа

2 копии

Спортмедиа во Минхен, Марија Ковачева Домаќинот на нашата група потфрли со организацијата и тоа во првиот ден од Светското првенство. Не само ние новинарите, ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров, беше најефикасниот играч на дуелот против Јапонија што нашата селекција го доби со 38:29. ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Капитенот на ракометната репрезентација од Македонија, Кире Лазаров беше најпрецизен за „жолто-црвените“ денеска при победата над Јапонија со 38-29, а веднаш ...
| | веќе видена | слични

Македонија денес победнички го отвори Светското првенство во Данска и Германија. Избраниците на Раул Гонзалес денес ја победија Јапонија со девет голови ...
| | веќе видена | слични

Македоснаката репрезентација имаше позитивен старт на 26. ракометно Светско првенство, односно во премиерниот настап бевме подобри од селекцијата на Јапонија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 406 | | | веќе видена

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 403 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лазаров изненаден од Исланд: Ме загрижува една работа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: