Лавови нападнале бизон кој се одвоил од стадото. Го собориле на земја, а потоа се случило нешто неочекувано (Видео)


Гладни лавови нападнале бизон кој се одвоил од стадото. Го собориле на земја, а потоа се случило нешто НЕОЧЕКУВАНО! Погледнете го видеото…
| | веќе видена | слични

Случајните минувачи го забележаа овој волшебен момент и го споделиле со остатокот од светот. Тој е најдобриот доказ дека за книгата не треба да судите според ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лавови нападнале бизон кој се одвоил од стадото. Го собориле на земја, а потоа се случило нешто неочекувано (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: